Tworzenie sklepów internetowych

Sklep internetowy uszyty na miarę.

Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z tworzeniem internetowych platform handlowych B2C i B2B. Specjalizujemy się w realizacji nietypowych sklepów internetowych zarówno do sprzedaży hurtowej jak i detalicznej. Tworzone przez nas sklepy internetowe są dedykowanych do specyfiki sprzedawanych produktów czy usług oraz zgodne z identyfikacją wizualną firmy.

Ty decydujesz jak działa Twój sklep internetowy.

Tworzymy sklepy internetowe dopasowanie do indywidualnych preferencji naszych klientów. Chcąc prowadzić sklep nie musisz się ograniczać do standardowych rozwiązań graficznych i funkcjonalnych. Potrzebujesz ciekawej formy graficznej, nietypowej prezentacji produktów, czy konfiguratora produktu skorzystaj z naszych usług. Nasza firma samodzielnie opracowała system sklepowy, który dostosowujemy do potrzeb Klientów.

Tworzenie sklepów internetowych

Indywidualny projekt graficzny sklepu internetowego. Technologia RWD zapewniająca dostępność na telefonach, tabletach i komputerach.

Samodzielnie tworzymy projekty graficzne sklepów internetowych. Nie pracujemy na gotowych szablonach. Każdy projekt sklepu internetowego tworzymy na podstawie ustalałem z Klientem, analizę branży, własne pomysły z zachowaniem zgodności z obecnymi trendami i standardami projektowymi. Projekty są opracowywane pod kątem wyświetlania i funkcjonowania na ekranach o różnej wielkości, rozdzielczości i orientacji. Szczególny nacisk kładziemy na użyteczność w działaniu naszych sklepów.

Autorski system sklepowy i zarządzania treścią.

Opracowany przez naszą Agencję Interaktywną system sklepowy pozwala na samodzielne zarządzanie strukturą, produktami, stanami magazynowymi, promocjami, kosztami przesyłek, zamówieniami. Ponadto dzięki wbudowanemu systemowi CMS mogą Państwo edytować lub dodawać nowe treści, zdjęcia, filmy, pliki, moderować komentarze, samodzielnie rozbudowywać cześć merytoryczną sklepu. Dzięki łatwej i intuicyjnej obsłudze, nie trzeba posiadać żadnej wiedzy informatycznej, aby swobodnie korzystać z tego narzędzia.

Nowe funkcjonalności na stronie i w systemie dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Jesteśmy autorem systemu co nie narzuca na nas ograniczeń i zapewnia pełną swobodę w dokonywaniu modyfikacji. Nasi programiści mogą dopisać potrzebne funkcjonalność, które ułatwią Państwu pracę w sklepie. Nie mówimy że coś jest nie możliwe tak jak w przypadku gotowych systemów. To my tworzymy ten system na potrzeby naszych klientów.

Integracja z zewnętrznymi platformami poprzez API.

Możemy również wykonać integrację, jedno i dwukierunkowych, sklepu z zewnętrznymi systemami sprzedażowymi, hurtowniami, producentami, systemami płatności. Jeżeli Twoja firma partnerska posiada w swoim systemie API my możemy połączyć sklep internetowy z nim.

Pozycjonowanie sklepów internetowych w wyszukiwarkach.

Tworząc sklepy internetowe przeprowadzamy kompleksową optymalizację techniczną, aby zapewnić zgodność i jak najlepszą współpracę z wyszukiwarkami. Nasza rola nie kończy się tylko na optymalizacji, oferujemy również stałe działania w zakresie pozycjonowania strony w wyszukiwarkach internetowych.

Doradztwo, opieka serwisowa oraz rozwój.

Po wdrożeniu sklepu zawsze pozostajemy do Państwa dyspozycji. Niezależnie, czy potrzebują Państwo specjalistycznej porady, dokonania modyfikacji strony, czy stałej współpracy przy rozwoju sklepu.

copyright 2022