Hosting, domeny, certyfikaty SSL

Aby zapewnić najlepsza jakość obsługi stron internetowych współpracujemy tylko z ugruntowanymi i sprawdzonymi dostawcami usług hostingowych. 

Oferujemy pełne wsparcie przy doborze hostingu do potrzeb strony internetowej, który zapewnia odpowiednia przestrzeń dyskową i zasoby na stronę i konta pocztowe. 

Pomagamy przy doborze odpowiedniej domeny. Wykonujemy analizą dostępnych domen na rynku pierwotnym oraz wtórnym oraz sugerujemy najbardziej właściwe rozwiązanie.

Dobieramy odpowiednie usługi hostingowe oraz powiązane (konta email, certyfikaty SSL) w zależności od potrzeb firmy oraz wymagań stron. 

Przechodząc na strony naszych partnerów mogą Państwo również samodzielnie dobrać i zakupie potrzebne usługi:Rejestrujemy usługi w imieniu klienta i zawsze na dane klienta. Korzystając z naszej pomocy to Ty drogi Kliencie jesteś dysponentem i płatnikiem usług.

UWAGA. Wiele firm rejestruje usługi na siebie i je refakturują. Jest to niewłaściwa praktyka gdyż nie chroni klienta końcowego. W przypadku zakończenia współpracy z takim wykonawcą, jego bankructwem lub innym zdarzeniem losowym możesz zostać bez dostępu do adresu, poczty i innych usług.

Masz pytania lub chcesz otrzymać wycenę?