Strony internetowe dla hoteli i apartamentów

Strony internetowe dla hoteli i apartamentów - zwiększ ilość rezerwacji w swoim obiekcie.

Oferujemy projektowanie stron internetowych dla hoteli, apartamentów, pensjonatów i domków letniskowych. Jeżeli twój obiekt nie posiada jeszcze dobrej strony internetowej lub nie jesteś zadowolony ze skuteczności obecnej, skorzystaj z naszego bogatego doświadczenia w tworzeniu stron www pensjonatów, hoteli, apartamentów i tym podobnych obiektów turystycznych. Nasza agencja interaktywna stworzyła i prowadzi kilka portali turystycznych, na których możemy zamieścić reklamę twojego obiektu. Od 20 lat wspieramy hotelarzy w promocji ich obiektów w internecie. Tworzymy strony internetowe dla hoteli, zajmujemy się promowaniem tych stron w wyszukiwarkach poprzez pozycjonowanie i kampanie Google ADS, Integrujemy strony z systemami rezerwacji i Channel Managerami. 

Strony internetowe dla hoteli i apartamentów - zwiększ ilość rezerwacji w swoim obiekcie

Cechy charakterystyczne stron internetowych dla hoteli i obiektów turystycznych

Cechy charakterystyczne stron internetowych dla hoteli i obiektów turystycznych:

 • zaprojektowanie i stworzenie profesjonalnej strony internetowej dla hotelu, bazującej na najnowszych technologiach webowych oraz trendach,
 • przygotowanie autorskiej szaty graficznej dostosowanej do charakteru obiektu, lokalizacji, wielkości oraz grupy docelowej turystów,
 • wykonanie strony internetowej dla hotelu w technologii RWD zapewniającej dostępność strony www na telefonach, tabletach i komputerach,
 • integracja strony www hotelu z systemem zarządzania treścią October CMS, który został w pełni dostosowany do potrzeb hoteli, opcjonalnie możemy też uruchomić stronę z wykorzystaniem systemu Word Press.
 • możliwość przygotowania strony internetowej w wielu wersjach językowych,
 • możliwość opracowania opisów hotelu, apartamentu czy pensjonatu przez copywritera,
 • możliwość wykonania profesjonalnej sesji fotograficznej przez fotografa specjalizującego się w zdjęciach hotelowych,
 • możliwość wykonania filmu promocyjnego prezentującego hotel na zewnątrz, wewnątrz oraz z ujęciami z drona,
 • zamieszczenie interaktywnej galerii zdjęć, prezentującej obiekt oraz pokoje i apartamenty,
 • zamieszczenie formularza zapytań o wolne miejsca,- zamieszczenie formularza rezerwacyjnego miejsc w obiekcie,
 • możliwość integracji strony internetowej systemami rezerwacji on-line oraz Channel Managerem, oraz systemem płatności internetowych,
 • optymalizacja strony do dobrej współpracy z wyszukiwarkami internetowymi,
 • możliwość integracji z Facebookiem,
 • możliwość integracji z Google Maps,
 • możliwość integracji z systemem do prowadzenia analiz ruchu na stronie internetowej - Google Analytics.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty projektowania i tworzenia stron internetowych obiektów turystycznych.

Integracja strony www z systemem rezerwacji miejsc w hotelu pensjonacie apartamencie czy domku letniskowym.

Współpracujemy najlepszym na polskim rynku systemem rezerwacji miejsc noclegowych w obiektach turystycznych.

Zadaniem oferowanego systemu jest umożliwienie dokonania pełnej rezerwacji wprost ze strony internetowej. Narzędzie przygotowane jest w dwóch wersjach. Pierwsza obejmuje rezerwacje noclegów online i została stworzona z myślą o zamieszczeniu na stronach www hoteli, pensjonatów, apartamentów, domów gościnnych i domków letniskowych. Druga wersja systemu pozwala na dokonanie rezerwacji z podziałem na dni, jest ona przeznaczona dla firm organizujących całodniowe wycieczki, oferujących wynajmem samochodów czy czarterem jachtów.
Rezerwacja noclegów online czy rezerwacja usług przy użyciu kalendarza jest prosta i intuicyjna dla Twoich gości.

System rezerwacji

System rezerwacji miejsc w hotelu, pensjonacie, apartamencie zapewnia :

 • Rezerwacja noclegów online przez Twoją stronę internetową połączoną z kalendarzem.
 • Rezerwacje dokonywane ręcznie.
 • Channel Manager do zarządzania sprzedażą na portalach turystycznych takich jak Booking, AirBnB, Expedia, Nocowanie itp.
 • Swobodne zarządzanie polityka cenową dla poszczególnych kanałów sprzedaży. Definiowanie różnych cen noclegów dla rezerwacji na stronie internetowej, Bookingu, i innych portalach.
 • Płatności online elektronicznych za zarezerwowane noclegi poprzez szybkie przelewy, BLIK, kartę płatniczą.
 • Obsługa wszystkich rezerwacji w jednym miejscu bez konieczności instalacji oprogramowania do obsługi hotelu.
 • Raporty i analizy aby w pełni kontrolować i planować sprzedaż miejsc noclegowych.
 • Wystawiane faktur.
 • Integracja z systemami zamków elektronicznych.

System rezerwacji miejsc w hotelu, pensjonacie, apartamencie zapewnia

Przykłady naszych stron dla hoteli, apartamentów, pensjonatów:

Poniżej znajduje się tylko niewielka próbka przykładów naszych stron internetowych dla hoteli, apartamentów i pensjonatów. Jest tego dużo więcej. Skontaktuj się z nami abyśmy mogli przygotować ofertę na skuteczną stronę dla Twojego hotelu, która będzie magnesem przyciągającym gości.

Pytania i odpowiedzi


Mam jeden apartament do wynajęcia, czy potrzebuje stronę internetową dla apartamentu?

Odpowiemy pytaniem na pytanie. Czy przez cały czas chcesz płacić prowizje Bookingowi i innym portalom rezerwacyjnym. Jeżeli tak to strona internetowa dla Twojego apartamentu nie jest koniecznością. Ale zakładając 100 dni wynajmu przy średniej cenie 300 zł przy prowizji Bookinga 15% mamy koszt 4500 zł rocznie.  Przyjmując, że połowa z tych klientów znajdzie apartament na Bookingu, a następnie poszuka go w wyszukiwarce zarezerwuje taniej o 5 %. To pozwoli zaoszczędzić ponad 2000 zł. Cześć klientów może szukać w Google, na mapkach google co sprawi że Twoje oszczędności beda jeszcze większe.  Wiec czy potrzebujesz stronę internetowa dla apartamentu?

Jaka jest najlepsza strona internetowa dla apartamentów? Typu one-page czy rozbudowana z podstronami?

Forma strony raczej zależy od jej celu. Jeżeli strona ma być dobrze widoczna w wyszukiwarce Google to powinna być z podstronami. To pozwoli na zamieszczenie większej ilości treści, którymi karmi się wyszukiwarka. Spora ilość treści na stronie internetowej apartamentu sprawi ze będzie ona wyżej w wynikach wyszukiwarki.

Czy potrzebuje system rezerwacji na stronie?

W obecnych czasach jest to konieczność. Turyści szukający miejsca na nocleg czy jednodniowy czy na wiele dni nie chcą poświęcać czasu na dzwonienie czy czekanie na odpowiedz właściciela. Sprawdzają interesujący termin i jeżeli cena jest akceptowalna to rezerwują pobyt. Brak systemu rezerwacji sprawia że tracimy cześć rezerwacji. System rezerwacji to też jest wygoda dla właściciela apartamentu gdyż zawsze ma dostęp do informacji o rezerwacjach, przyjazdach wyjazdach, płatnościach. Można łatwo zmienić cenę i dostępność apartamentu na stronie oraz na portalach Booking, Airbnb, a co ważne eliminujemy ryzyko overbookingu.

Ile kosztuje strona internetowa dla apartamentu?

Ceny dobrych stron internetowych z podstronami dla apartamentów zaczynają się od 3000 zł netto. Natomiast dla osób szukających tańszych rozwiązań mamy strony typu one-page w cenie 1500 zł netto. 

Ile kosztuje strona internetowa dla pensjonatu lub hotelu?

Ceny strony internetowej dla pensjonatu czy hotelu zaczyna się od 6000 zł netto. Ostateczna cena zależy od stopnia rozbudowy (ilości podstron) ilości języków, ilości wprowadzonych pokoi, apartamentów lub typów pokoi.

Czy wykonujecie zdjęcie na stronę internetową?

Współpracujemy z fotografem, który specjalizuje się w wykonywaniu zdjęć hotelowych. Możemy zaoferować cały pakiet zdjęć pokazujących pokoje i apartamenty, wspólne pomieszczenia, takie jak recepcje, korytarze, bar, restauracje, spa, sauny, baseny. Dodatkowo zdjecia obiektu z zewnątrz, z drona oraz film prezentujący obiekt.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Napisz już teraz!


*Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane+48 501 705 751