Projektowanie stron internetowych

Indywidualny projekt graficzny strony internetowej

Twoja firma zasługuje na indywidualny, niepowtarzalny wizerunek w internecie i wyróżnienie się na tle konkurencji. Z nasza pomocą będzie możliwe osiągnięcie tego celu.

Proponujemy indywidualne podejście do potrzeb, realizacje oczekiwań klientów, realizacje celów marketingowych, zapewnienia zgodności z identyfikacją wizualną. Dlatego nie pracujemy na gotowych szablonach. Samodzielnie tworzymy projekty graficzne dla naszych Klientów. To co można zobaczyć w naszych realizacjach to jest efekt naszej pracy a nie kupiony za kilka dolarów szablon.

Każdy projekt strony internetowej realizujemy w oparciu o ustalenia z Klientem, analizę konkurencji, własne doświadczenia, wszystko z zachowaniem zgodności z obecnymi trendami i standardami projektowymi z dodatkom inwencji twórczej.

Drogi Kliencie

czego od nas nie usłyszysz.
Tego że się nie da,
że to tak musi wyglądać.

rwd

RWD - czyli Twoja strona internetowa dostępna na wszystkich urządzeniach

Od 40 do 60% użytkowników w zależności od branży, korzysta z Internetu poprzez urządzenia mobilne. Aby nie tracić tych odbiorców, projektowanie responsywnych stron www obecnie jest standardem.

Odpowiednio zaprojektowana strona dopasowuje się do urządzeń mobilnych i stacjonarnych. 

Smartfon, tablet, notebook czy komputer stacjonarny oraz komputery z ekranami o wysokiej rozdzielczości - na każdym z tych urządzeń strony internetowe będą się wyświetlać poprawnie i działać wygodnie, niezależnie, czy będą obsługiwane myszką, czy palcem na ekranie. 

Po tylu latach funkcjonowania RWD niby to wydaje się standardem ale wielu twórców zapomina, że nie tylko wygląd na różnych urządzaniach ma znaczenie ale każdy typ cechuje się swoimi zasadami użyteczności, o których należy pamiętać przy tworzeniu stron internetowych. 

Użyteczność - intuicyjna obsługa strony www

„Nie każ mi myśleć, jak obsługiwać stronę" - taka maksyma powinna przyświecać każdej firmie projektującej strony internetowe. Dla nas jest ona bardzo ważna, dlatego zawsze na pierwszym miejscu stawiamy wygodę użytkownika, który może posiadać zarówno podstawową. Jak i zaawansowaną wiedzą na temat obsługi stron. Niezależnie od tego, powinien zawsze łatwo odnaleźć poszukiwaną informację. Oczywiście dostęp do informacji na stronie internetowej musi też być dopasowany do rodzaju urządzania na którym strona www jest wyświetlana.

pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach

Tworząc strony internetowe musimy pogodzić to, co jest istotne dla użytkowników z tym, co jest istotne dla wyszukiwarek. Niestety użytkownicy chcą mało czytać, a wyszukiwarki wręcz przeciwnie. Jest to bardzo ważne, gdyż 90% użytkowników, zanim trafi na Twoją stronę skorzysta z wyszukiwarki.

Podczas procesu wykonywania strony internetowej, duży nacisk kładziemy na to aby jak najlepiej współpracowała z wyszukiwarką. Na koniec prac przeprowadzamy kompleksową optymalizację techniczną oraz merytoryczną, aby wykonana przez naszą firmę strona internetowa dobrze się pozycjonowała w Google i innych wyszukiwarkach. W wielu branżach sama optymalizacja jest dopiero pierwszym etapem działań SEO i do pełnego sukcesu są

potrzebne stałe działania związane z promocja strony w wyszukiwarce. Oferujemy rownież usługę pozycjonowania stron w wyszukiwarce.

System zarządzania treścią

October CMS

Wiemy, jak ważna jest pełna kontrola nad informacjami zawartymi na stronie. Dlatego nasze strony internetowe są połączone z systemem zarządzania treścią CMS.

Świat stron www jest zdominowany przez darmowego Word Press-a. Natomiast my nie jesteśmy sztampową firmą, która wdraża to co jest najpopularniejsze, ale niekoniecznie najlepsze. Nam zależało aby nasi Klienci w łatwy sposób mogli obsługiwać swoje strony www, poprzez nieskomplikowane narzędzie. Jednocześnie aby strony działały szybko, bezbłędnie i nie były podatne na ataki. Dlatego bazujemy na licencjonowanym systemie October CMS, który dodatkowo został przez nas zmodyfikowany aby spełniał oczekiwania klientów na nasze.

Dzięki systemowi October CMS mogą Państwo w łatwy sposób dodawać i modyfikować strukturę strony, treści, aktualności, bloga, zdjęcia, galerie, pliki do pobrania. Zarządzać produktami i usługami, cennikami, promocjami, ogłoszeniami o prace. Dodatkowo w zależności od specyfiki strony możemy opracować moduły, które ułatwiają publikowanie informacji na stronie.

praca-zespolowa

Nasza praca zespołowa kluczem do sukcesu Twojej strony internetowej

Praca zespołowa kluczem do sukcesu Twojej strony internetowej

Tworząc strony internetowe musimy pogodzić to, co jest istotne dla użytkowników z tym, co jest istotne dla wyszukiwarek. Niestety użytkownicy chcą mało czytać, a wyszukiwarki wręcz przeciwnie. Jest to bardzo ważne, gdyż 90% użytkowników, zanim trafi na Twoją stronę skorzysta z wyszukiwarki.

Podczas procesu wykonywania strony internetowej, duży nacisk kładziemy na to aby jak najlepiej współpracowała z wyszukiwarką. Na koniec prac przeprowadzamy kompleksową optymalizację techniczną oraz merytoryczną, aby wykonana przez naszą firmę strona internetowa dobrze się pozycjonowała w Google i innych wyszukiwarkach. W wielu branżach sama optymalizacja jest dopiero pierwszym etapem działań SEO, i do pełnego sukcesu są potrzebne stałe działania związane z promocja strony w wyszukiwarce. Oferujemy rownież usługę pozycjonowania stron w wyszukiwarce.

Najlepsze technologie to dla nas standardy

Działając od 2003 roku stale obserwujemy zmiany stylów, oczekiwań, przyzwyczajeń, trendów, dostępnych technologii, narzędzi i standardów. Wybieramy to co jest najlepsze dla naszych Klientów, uwzględniać cele, możliwości techniczne oraz koszty. Nie każda najnowsza technologia jest najlepsza ,ale najlepsza jest taka, która jest sprawdzona i dająca odpowiednie rezultaty.

projektujemy-od-podstaw

Nie jesteśmy instalatorem stron www.
Projektujemy i tworzymy je od początku do końca.

Nie jesteśmy instalatorem stron www. Projektujemy i tworzymy je od początku do końca.

Naszą filozofią jest profesjonalnej kompleksowe tworzenie stron internetowych, dlatego samodzielnie tworzymy zarówno warstwę wizualną jak i strukturę kodu.

Nie instalujemy gotowych stron wraz z szablonem graficznym - tego typu usługi pozostawiamy studentom i projektantom-amatorom.

Naszą ofertę kierujemy do firm, które poszukują profesjonalnego i uszytego na miarę narzędzia do marketingu internetowego. Cenią wiedzę, jakość i doświadczenie. Nie będzie to najtańsza usługa na rynku. Dobra strona wymaga zaangażowania i czasu poświęconemu Tobie i projektowi. Średnio na realizacje strony potrzebujemy od 80 do 120 roboczogodzin. Czyli 1/2 do prawie pełnego etatu. Ile kosztuje strona internetowa

Masz pytania lub chcesz otrzymać wycenę?