Pozycjonowanie stron Szczecin

Pozycjonowanie stron. Niskie opłaty. Wysokie pozycje!

Pozycjonowanie stron. Niskie opłaty. Wysokie pozycje!

Według wielu badań w Polsce, wyszukiwarka internetowa Google, to najczęściej odwiedzana strona www. Dla milionów internautów jest ona jedynym sposobem na poruszanie się po sieci. Nikt, komu zależy na dotarciu do internautów i ich pieniędzy nie może pozwolić sobie na nieobecność w tym miejscu. 

Jeśli zależy Ci na promocji w największej wyszukiwarce musisz zacząć pozycjonować swój serwis! Niezależnie czy będzie to pozycjonowanie stron w Szczecinie na rynek lokalny czy ogólnopolski, nasza firma może kompleksowo zając się obsługa strony w tym kierunku.

Czym jest pozycjonowanie?

Czym jest pozycjonowanie?

Najprościej rzecz ujmując, to najlepszy sposób na dotarcie do najwyższych pozycji w wyszukiwarce, a co za tym idzie klientów. Internauta wpisuje w okienku wyszukiwarki to czego szuka i jeżeli na Twojej stronie znajduje się ta informacja to link do niej powinien się znaleźć na pierwszej stronie w Google, dzięki czemu trafi właśnie na nią. 

Jak to zrealizować? Oczywiście powierzając nam swoją stronę. 

Co będziemy robić na stronie internetowej aby osiągnąć cel? W pierwszej kolejności przeprowadzimy audyt. Następnie dokonamy optymalizacji technicznej i merytorycznej. Kolejna faza to działania w internecie mające na celu poniesienie pozycji w wyszukiwarce. 

Tak w uproszczeniu wygląda pozycjonowanie stron www. Finalnie na szczęście nie jest to takie proste gdyż każdy mógłby to robić, a nasza pomoc nie byłaby potrzebna.

Co zyskujesz wybierając naszą ofertę pozycjonowania:

Co zyskujesz wybierając naszą ofertę pozycjonowania:

 1. Audyt strony internetowej, który zdradza jej słabe i mocne strony oraz wyznacza dalsze działania.
 2. Przydzielony dedykowany specjalista, który będzie w kontakcie i zawsze chętnie udzieli informacji.
 3. Opracowanie treści oraz modyfikacja istniejących tak aby jak najlepiej nadawały się do pozycjonowani.
 4. Stworzenie profilu linków zewnętrznych oraz strategii pozyskania linków. Aby jak najlepiej pozycjonować stronę w branży jakiej dział.
 5. Analiza, monitoring i raporty obrazujące skuteczność działań.
 6. Wdrożenie poprawek na stronę internetową.
Pozycjonowanie stron Szczecin - lokalnie dla firm działających w naszym mieście.

Pozycjonowanie stron Szczecin - lokalnie dla firm działających w naszym mieście.

Jeżeli prowadzisz firmę obsługującą głownie klientów ze Szczecina, to najlepszym rozwiązaniem będzie lokalne pozycjonowanie strony na frazy związane ze Szczecinem oraz twoją działalnością. Czyli przykładowo obrazując branże, w której my działy to strony internetowe Szczecin, lub pozycjonowanie stron Szczecin. Albo drogi Kliencie Ty działasz np: materiały budowlane Szczecin, lub usługi hydrauliczne Szczecin. 

Użytkownicy nie zawsze wpisują zw zapytania nazwę miasta. Jednakże wyszukiwarka lokalizuje skąd pochodzi zapytanie i domyślne przyjmuje że mimo wpisania frazy bez lokalizacji to użytkownik poszukuje lokalnej firmy. I takie też wyniki wyświetla. W przypadku pozycjonowania lokalnego wyniki mogą być dodatkowo powiązane z mapą Google.


Najczęściej zadawane pytania dotyczące pozycjonowania.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące pozycjonowania.

1. Czy musze podać dokładne słowa na jakie ma być pozycjonowania strona w wyszukiwarce.

Nie ma takiej konieczności, wystarczy nam tylko kilka fraz bądź informacje o branży, które są dla nas drogowskazem do wykonania kompleksowej analizy fraz odpowiednich do pozycjonowania strony.

2. Posiadam określony budżet na pozycjonowanie czy można dobrać frazy i dostosować ofertę do określonej kwoty.

Tak po dokonaniu analizy dobierzemy odpowiednie frazy aby w ramach danej kwoty pozycjonowanie było najbardziej skuteczne.

3. Jak szybko będą oferty działań pozycjonujących. 

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Na pewno należy uzbroić się w cierpliwość gdyż pozycjonowanie jest to czasochłonnym proces. Czas oczekiwania na zadowalające wyniki jest liczony w miesiącach. Jest on zależny od historii strony, wieku strony internetowej, konkurencyjności branży, stopnia rozbudowy strony www, technologii wykonania strony i paru innych czynników. Jeżeli istotny jest szybki efekt to do tego sugerujemy najpierw uruchomić kampanię linków sponsorowanych. Czym również możemy się zająć.

4. Czy najpierw należy zbudować nową stronę www, a potem rozpocząć pozycjonowanie?

W zasadzie jeżeli są plany wykonania nowej strony internetowej i jej pozycjonowania to najlepiej obie czynności rozpocząć od razu. Gdyż tworząc stronę pod pozycjonowanie w Szczecinie lub na rynek ogólnopolski od razu można odpowiednio zaplanować strukturę strony, treści na stronie głównej, treści na podstronach, linki wewnętrzne oraz dobrze opracować treści o odpowiedniej objętości.

Jeszcze prościej czym jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie to:

 • pokonani konkurenci w wyścigu do klientów, a co za tym idzie to większy udział w rynku;
 • kilkukrotnie większa ilość osób, odwiedzających Twoją stronę i korzystających z Twojej oferty;
 • precyzyjne targetowanie, dzięki któremu trafiasz do klientów, którzy chcą kupić dokładnie to, co sprzedajesz, nie marnując niepotrzebnie pieniędzy na docieranie do nie zainteresowanych osób;
 • większa ilość zamówień, dzięki dotarciu do grupy osób, które same szukają Twoich produktów i usług;
 • strona internetowa, która przynosi dochód, a nie jest jedynie dodatkiem do działań marketingowych.

Biorąc pod uwagę liczbę stron internetowych i tylko kilka pierwszych pozycji, które są naprawdę istotne nie warto czekać ze zdobywaniem wyszukiwarki. Powierzając właśnie nam pozycjonowanie strony internetowej otrzymujesz gwarancje, że:

 • pomożemy Ci w wyborze właściwych słów kluczowych - takich, które zaowocują przede wszystkim dużą ilością zamówień, a nie jedynie dużą ilością wejść;
 • będziesz dokładnie wiedział za co płacisz - dzięki codzinnym raportom będziesz dysponował szczegółową wiedzą na temat pozycji, jaką zajmuje Twoja strona w wyszukiwarce;
 • udostępnimy Ci szczegółowe statystyki dotyczące skuteczności każdego ze słów, dzięki czemu będziesz mógł usunąć lub zmienić mało skuteczne słowa oraz testować nowe;
 • płacisz tylko za wymierne efekty, co daje pewność, że Twoja inwestycja jest w 100% bezpieczna;
 • Twoja strona www stanie się bardziej przyjazna dla wyszukiwarek, dzięki czemu będzie ładowała się szybciej, na co pozwala optymalizacja kodu, którą dla Ciebie wykonamy;
 • będziesz pewny, że docierasz ze swoją stroną do zdecydowanej większości osób poszukujących Twojej oferty w internecie.

Skontaktuj się z nami teraz i skorzystaj z niezwykłych możliwości, jakie oferuje pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach internetowych

Pozycjonowanie stron Szczecin. Skuteczna forma dotarcia do klientów w Szczecinie

Siedziba naszej firmy znajduje się w Szczecinie. Pozycjonujemy strony dla firm lokalnych, które chcą promować swoją działalność na naszym rodzimym rynku.

Aby uzyskać wycenę kosztów pozycjonowanie strony w Szczecinie w wyszukiwarce Google, prosimy o przesłanie do nas adresu strony oraz fraz do pozycjonowania lub tematyki na adres ssi@ssi.com.pl .Pozycjonowanie stron Szczecin gwarantuje najskuteczniejsza formę reklamy dla firm lokalnych działających na terenie miasta.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług pozycjonowania stron zarówno lokalnie ze słowem Szczecin jak i na ogólnopolskie frazy.

Skuteczność pozycjonowania - osiągnięcia

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów, nie możemy ujawnić, jakie strony i na jakie słowa kluczowe pozycjonujemy. Jednakże możemy zapewnić iż, efektywnie i bardzo skutecznie pozycjonujemy frazy zarówno lokalne (ze słowem Szczecin), lokalne w innych maistach jak i ogólnopolskie.

Jeżeli trafiłeś na naszą stronę wpisując w Google pozycjonowanie stron Szczecin, strony internetowe Szczecin lub projektowanie stron Szczecin to możesz sam ocenić skuteczność naszych działań szczególnie na tle dość silnej konkurencji innych firm z tej branży. Jeżeli to nie jest dość przekonujące to proponujemy wpisać w wyszukiwarce frazę pobierowo gdzie na czołowym miejscu znajduje się nasza strona www.pobierowo.com.pl.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony

Każda fraza jest wyceniana oddzielnie, koszt pozycjonowania jest uzależniony od wielu czynników, między innymi są to: popularność wybranej frazy, stopień trudności pozycjonowania tej frazy, średniej pozycji strony w danym okresie rozliczeniowym.

Po dokładnej analizie i doborze najskuteczniejszych i najefektywniejszych fraz do pozycjonowania, otrzymasz szczegółową ofertą zawierającą słowa kluczowe oraz opłaty za poszczególne miejsca na liście wyników wyszukiwarce od pozycji 10 do pozycji 1 lub stałą opłatę w postaci ryczałtu.

Masz pytania lub chcesz otrzymać wycenę?