Projektowanie stron internetowych

Indywidualny projekt graficzny strony internetowej

Samodzielnie tworzymy projekty graficzne dla naszych klientów.  Każda firma zasługuje na indywidualne podejście do jej potrzeb, oczekiwań klientów, celów marketingowych, zapewnienia zgodności  z identyfikacją wizualną oraz wyróżnienie się w Internecie. Dlatego nie pracujemy na gotowych szablonach.

Każdy projekt strony internetowej realizujemy w oparciu o ustalenia z Klientem, analizę konkurencji, własne doświadczenia, wszystko z zachowaniem zgodności z obecnymi trendami i  standardami projektowymi z dodatkiem inwencji twórczej.

RWD – czyli Twoja strona internetowa dostępna na wszystkich urządzeniach

W zależności od branży, od 40 do 60% użytkowników korzysta z Internetu poprzez urządzenia mobilne. Aby nie tracić tych odbiorców, projektowanie responsywnych stron www jest obecnie standardem. Odpowiednio zaprojektowana strona dopasowuje się do urządzeń mobilnych i stacjonarnych.

Smartfon, tablet, notebook czy komputer - na każdym z tych urządzeń strony internetowe będą się wyświetlać poprawnie i działać wygodnie, niezależnie, czy będą obsługiwane myszką, czy palcem na ekranie.

Użyteczność – intuicyjna obsługa strony www

„Nie każ mi myśleć, jak obsługiwać stronę” - taka maksyma powinna przyświecać każdej firmie projektującej strony internetowe. Dla nas jest ona bardzo ważna, dlatego zawsze na pierwszym miejscu stawiamy wygodę użytkownika, który może posiadać zarówno podstawową, jak i zaawansowaną wiedzą na temat obsługi stron. Niezależnie od tego, powinien zawsze łatwo odnaleźć poszukiwaną informację.

Atrakcyjna strona główna z łatwym dostępem do najważniejszych miejsc

Strona główna jest najważniejszą częścią każdej strony internetowej. Jej celem jest przekonanie użytkownika, że znalazł się we właściwym miejscu, co uzyskujemy przez odpowiedni i profesjonalny projekt graficzny, oraz służy za drogowskaz do pozostałych podstron, szczególnie tych, które zawierają najbardziej poszukiwane informację. W tym celu stosujemy odpowiednią nawigacje, zarówno podstawową, jak i wspomagającą. To właśnie dzięki indywidualnie wykonanemu projektowi graficznemu strony, naszemu doświadczeniu, wiedzy i kreatywności możemy spełnić powyższe cele.

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach

Tworząc strony internetowe musimy pogodzić to, co jest istotne dla użytkowników z tym, co jest istotne dla wyszukiwarek. Jest to bardzo ważne, gdyż 90% użytkowników, zanim trafi na Twoją stronę skorzysta z wyszukiwarki. Podczas procesu tworzenia strony przeprowadzamy kompleksową optymalizację techniczną oraz merytoryczną, aby była ona zgodna z wymogami wyszukiwarki i dobrze się pozycjonowała. Oprócz optymalizacji, oferujemy również stałe działania w zakresie pozycjonowania strony w wyszukiwarkach.

Autorski system zarządzania treścią CMS

Wiemy, jak ważna jest pełna kontrola nad informacjami zawartymi na stronie, dlatego od wielu lat rozwijamy nasz autorski system CMS, tworząc nowe modułu oraz dodając i modyfikując funkcjonalności. Dzięki temu mogą Państwo edytować lub dodawać nowe treści, zdjęcia, filmy, pliki, moderować komentarze, samodzielnie rozbudowywać stronę www, zarządzać produktami, cennikami, promocjami jak i przydzielać dostęp swoim pracownikom. Dzięki łatwej obsłudze, nie trzeba posiadać żadnej wiedzy informatycznej, aby swobodnie korzystać z tego narzędzia.

Praca zespołowa kluczem do sukcesu Twojej strony internetowej

Zgrany zespół: grafik, programista, copywritter, pozycjoner oraz koordynator projektu gwarantują, że nowa strona internetowa wykonana przez naszą agencje interaktywną osiągnie sukces, właściwie wykreuje wizerunek Państwa firmy oraz pozyska nowych Klientów w Internecie.

Najnowsze technologie to dla nas standardy

Działając ponad dekadę stale obserwujemy zmiany trendów, dostępnych technologii i standardów.  Wybieramy to co jest najlepsze dla naszych Klientów, uwzględniając cele, możliwości techniczne oraz koszty.

Doradztwo, opieka serwisowa oraz rozwój

Po wykonaniu strony zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. Niezależnie, czy potrzebują Państwo specjalistycznej porady, dokonania modyfikacji strony, lub brakuje Wam czasu na zmianę treści, możecie liczyć na nasze wsparcie.

Nie jesteśmy instalatorem stron www, tworzymy je od początku do końca

Naszą filozofią jest profesjonalne i kompleksowe tworzenie stron internetowych, dlatego samodzielnie tworzymy zarówno warstwę wizualną jak i strukturę kodu. Nie instalujemy gotowych stron wraz z szablonem graficznym – tego typu usługi pozostawiamy studentom i projektantom-amatorom. Naszą ofertę kierujemy do  osób, które poszukują profesjonalnego i uszytego na miarę narzędzia do marketingu internetowego.

copyright 2022