Projektowanie portali i wortali

Czy dzielenie się wiedzą i informacjami może zwiększyć Twoje dochody?

Silny rozwój popularności Internetu sprawił, że zarabianie pieniędzy nie ruszając się z domu stało się dużo prostsze. Tworząc własny portal internetowy możesz generować spore przychody poprzez udostępnianie informacji, sprzedaży lub polecaniu usług i produktów innych firm, udostępnienia miejsca na ogłoszenia lub inne treści.

Za pośrednictwem własnego portalu lub wortalu internetowego możesz osiągnąć całkiem spore dochody podstawowe lub dodatkowe.

Masz pomysł na portal tematyczny, pomożemy Tobie go urzeczywistnić.

Naszym Klientom oferujemy pełne doradztwo i wsparcie przy realizacji portalu internetowego, w zakresie funkcjonowania modelu biznesowego, marketingu, usability, komunikacji z użytkownikami i administracji, zarówno w procesie powstawania jak i w trakcie rozwoju portalu. Tworzymy portale szyte na miarę. Masz pomysł my przeniesiemy go do Internetu. Pomożemy opracować koncepcje i dokumentację. Zaprojektujemy i stworzymy projekt graficzny, przygotujemy stronę tak aby działała na wszelkich urządzeniach (telefonach, tabletach i komputerach), zaprojektujemy bazę danych, stworzymy panel klienta stworzymy system do obsługi portalu, znajdziemy najlepsza domenę, zainstalujemy na odpowiednim serwerze, doradzimy jak pozyskać użytkowników oraz jak rozreklamować stronę w Internecie i będziemy stale świadczyć wsparcie serwisowe i dbać o rozwój portalu.

Projektowanie portali i wortali

Wykorzystaj nasze doświadczenia w prowadzeniu portali tematycznych.

Od kilkunastu lat prowadzimy własne serwisy w branży turystycznej. Tworząc portale internetowe chętnie dzielimy się naszymi doświadczeniami i przemyśleniami zdobytymi przez wszystkie lata. Doradzamy w zakresie tworzenia modelu biznesowego, pozyskania użytkowników, pozyskania reklamodawców, marketingu internetowego, hostingu i wielu innych aspektach prowadzenia internetowego biznesu.

Wybrane przykłady zrealizowanych wortali tematycznych:

Formy czerpania dochodów z portali internetowych:

  •  Współpraca z siecią reklamowa, która zajmuje się sprzedażą powierzchni na portalu.
  • Programy afiliacyjne pozwalające na samodzielny dobór reklamodawców oraz form reklamowych i zarabiania na prowizjach ze sprzedaży, rejestracji, lub na kliknięciach.
  • Zamieszczanie boksów reklamowych, głównie kontekstowych, z takich programów jak Google AdSens, pozwalających na czerpanie dochodów z kliknięć na linki.
  • Udostępnianie odpłatne informacji i treści.
  • Umożliwienie użytkownikom zamieszczenia odpłatnie informacji lub ogłoszeń.
  • Sprzedaż towarów lub usług.
  • Agregowanie treści lub produktów z innych serwisów.

Specjalizujemy się w tworzeniu portali i wortali tematycznych w pełni dostosowanych do Twoich potrzeb oraz przyszłych użytkowników.

copyright 2022