mapa strony       kontakt
inny wymiar internetu
linia

O firmie


Agencja Interaktywna SSI

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i zainteresowanie naszą stroną internetową. Aby przybliżyć Państwu naszą firmę musimy najpierw przeskoczyć do roku 2003, kiedy to w marcu została ona założona. Początkowo realizowaliśmy niewielkie strony wykonane w technologii flash i html. Jednak w miarę upływu czasu zarówno potrzeby naszych Klientów jak i możliwości stale się zmieniały, a jedna osoba nie mogła samodzielnie sprostać wszystkiemu. Świat idzie do przodu, więc my musieliśmy podążać razem z nim, a czasami nawet go wyprzedzać. Stąd w procesie tworzenia stron musiało partycypować więcej osób: profesjonalny grafik odpowiedzialny za część wizerunkowi oraz profesjonalny programista odpowiedzialny za to, co nie widać gołym okiem, no i koordynator wszystkiego czyli właściciel. Dzięki temu mogliśmy naszym Klientom zaproponować strony połączone z panelem do zarządzania treścią, sklepy internetowe oraz aplikację internetowe szyte na miarę oraz wszelkie nowoczesne rozwiązania stosowane w Polsce jak i w innych krajach. W miarę upływu czasu nasz zespół ulegał powiększeniu, a obecnie nad Państwa stronami pracuje 5 osób.

Wszelkie rozwiązania tworzymy samodzielnie, nie kupujemy szablonów graficznych, nie korzystamy z gotowych systemów CMS typu Joomla, Drupla, Typo3, itp, nie używamy gotowych sklepów internetowych. Robimy to sami, (nie jest to może najtańsze rozwiązanie, bo ile może kosztować instalacja gotowego bezpłatnego oprogramowania a ile stworzenie stron internetowych w oparciu o własne rozwiązania) dzięki czemu nasz Klient może być pewien, że otrzymał usługę bardzo wysokiej jakości, szytą na miarę, czyli dopasowany do oczekiwań i potrzeb oraz nie wyglądający identycznie jak strona sąsiedniej firmy.

Obecnie zajmujemy się szeroko pojętą reklamą w mediach elektronicznych oraz tworzeniem aplikacji internetowych.

Agencja Interaktywna SSI jest jedną z nielicznych firm na rynku w Szczecinie, tworzących strony internetowe, i działających 10 lat. Podczas wieloletniej działalności zostało zrealizowane ponad 150 stron internetowych.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług
Agencja Interaktywna SSI

linia