mapa strony       kontakt
inny wymiar internetu
linia

Serwery dedykowane


Hosting dedykowany

Hosting dedykowany stanowi rozwinięcie standartowych usług hostingowych i jest adresowany do bardziej wymagających użytkowników, którzy potrzebują gwarancji dostępu do zasobów serwera, ale nie chcą być obarczani kwestiami administracji systemu, przy atrakcyjnej cenie usługi.

Hosting dedykowany 50 - jest to zarezerwowane 50% mocy obliczeniowej serwera jednordzeniowego o CPU 2,4 GHz oraz o dostępie do pamięci 0,5 GB. Pojemność serwera wynosi 50 GB, kwartalny pakiet ruchu 900 GB.
Cena 900 zł netto za kwartał.

Hosting dedykowany 100 - jest to zarezerwowane 100% mocy obliczeniowej serwera jednordzeniowego o CPU 2,4 GHz oraz o dostępie do pamięci 1 GB. Pojemność serwera wynosi 100 GB, kwartalny pakiet ruchu 1500 GB.
Cena 1500 zł netto za kwartał.

Serwer dedykowany

Jest to usługa skierowana do najbardziej wymagających Klientów, którzy potrzebują serwerów o najwyższej wydajności. Główną zaletą tego typu usług jest skalowalność oraz możliwość doboru komponentów sprzętu jak i oprogramowania, pozwalających na dostosowaniu serwera lub serwerów do potrzeb aplikacji internetowej oraz możliwość samodzielnej administracji i zarządzania serwerem.
Ceny od 500 zł netto za miesiąc.


linia