mapa strony       kontakt
inny wymiar internetu
linia

Projektowanie stron internetowych


projektowanie stron www Szczecin

Projektowanie stron www

Większość polskiego społeczeństwa korzysta aktywnie z Internetu. Szukając firmy, produktów, usług nie otwieramy gazet przeglądając reklamy, nie sięgamy do żółtych książek. Siadamy wygodnie w fotelu, uruchamiamy tablet lub komputer następnie przeglądarkę internetową i rozpoczynamy poszukiwania.

W gąszczu stron internetowych pojawia się ta właściwa, ładna, przejrzysta, z intuicyjną nawigacją, a co najważniejsze zawierającą komplet informacji. Analizujemy ofertę, przyglądamy się firmie, sprawdzamy lokalizacje i podejmujemy decyzje. Tak tak to jest firma, której dam kredyt zaufania. Dzwonimy do firmy, umawiamy się na spotkanie i dokonujemy zakupu.

Brzmi to zbyt optymistycznie? NIE! Tak działają dobrze zaprojektowane i wykonane strony internetowe.

Jeżeli twoja firma potrzebuje takiej profesjonalnej i skutecznej strony internetowej, skontaktuj się z nami i umów na niezobowiązujące spotkanie.

Atuty naszych stron internetowych:

  • Użyteczność - intuicyjna i prosta nawigacja dostępna zawsze w podręcznym miejscu.
  • Czytelność i przejrzystość - odpowiednia kompozycja tekstu, grafiki i nawigacji, aby najistotniejsze informacje były łatwo dostępne dla odbiorcę bez względu na jego stopień znajomości obsługi komputera.
  • Integralność graficzna – dostosowanie grafiki strony internetowej do identyfikacji wizualnej firmy, cech z jakim firma się utożsamia oraz docelowej grupy odbiorców strony www.
  • Indywidualizm - wszystkie projekty stron internetowych są realizowane indywidualnie przez profesjonalnych grafików, dla każdej firmy i w pełni dostosowany do jej potrzeb i oczekiwań.
  • Innowacyjność - wykorzystanie najnowszych, sprawdzonych i odpowiednio dobranych do realizacji technologii informatycznych (XHTML, PHP, MySQL, PgSQL, AJAX, FLASH, JavaScript) i marketingowych.
  • Zgodność - zachowanie zgodności ze standardami jak i przeglądarkami internetowymi.
  • Dostępność dla wyszukiwarek - tworzenie zoptymalizowanych stron, które dobrze współpracują z wyszukiwarkami internetowymi, i są wykonane zgodnie z ich wytycznymi i zasadami.
  • Responsywność – RWD - strony www, które dopasowują się do wielkości ekranów urządzeń na których są wyświetlane.
  • Dopasowanie do urządzeń mobilnych - smartphone, tablet, notebook czy komputer - na każdym z tych urządzeń strony będą się poprawnie wyświetlać i działać.

Bądź o krok przed konkurencją, dzięki odpowiedniej stronie internetowej.

Czym jest projektowanie stron internetowych?

Projektowanie stron internetowych to dość złożony proces, którego celem jest stworzenie strony www, przynoszącej wymierne korzyści zarówno materialne jak i niematerialne jej właścicielowi. Praca nad projektowaniem strony jest wieloetapowa i składa się z następujących elementów: analiza potrzeb Klienta, analiza konkurencji, określenie grupy docelowej strony internetowej, opracowanie struktury strony www, dobór odpowiednich technologii, przygotowanie projektu graficznego, przygotowanie i przetworzenie części merytorycznej, prace programistyczne, wprowadzenie treści, optymalizacja pod kątem wyszukiwarek, analiza i poprawki strony, publikacja w sieci, promocja strony internetowej oraz jej rozwój.

Strony internetowe dedykowane dla poszczególnych branż.

linia