mapa strony       kontakt
inny wymiar internetu
linia

Projektowanie portali i wortali


projektowanie portali internetowych Szczecin

Czy dzielenie się wiedzą i informacjami może zwiększyć Twoje dochody?

Silny rozwój popularności Internetu sprawił, że zarabianie pieniędzy nie ruszając się z domu stało się dużo prostsze, poprzez przekazywanie informacji internautom w sposób płaty lub bezpłatny, sprzedaży lub polecaniu usług i produktów innych firm, udostępnienia miejsca na ogłoszenia lub inne treści. Za pośrednictwem własnego portalu lub wortalu internetowego możesz osiągnąć całkiem spore dochody podstawowe lu dodatkowe.

Masz pomysł na portal tematyczny, pomożemy Tobie go urzeczywistnić

Naszym Klientom oferujemy pełne doradztwo i wsparcie przy realizacji portalu internetowego, w zakresie funkcjonowania modelu biznesowego, marketingu, usability, komunikacji z użytkownikami i administracji, zarówno w procesie powstawania jak i w trakcie rozwoju portalu.

Formy czerpania dochodów z portali internetowych

  • Współpraca z siecią reklamowa, która zajmuje się sprzedażą powierzchni na portalu.
  • Programy afilacyjne pozwalające na samodzielny dobór reklamodawców oraz form reklamowych i zarabiania na prowizjach ze sprzedaży, rejestracji, lub na kliknieciach.
  • Zamieszczanie boksów reklamowych, głównie kontekstowych, z takich programów ak Google AdSens, pozwalających na czerpanie dochodów z kliknięć na linki.
  • Udostępnianie odpłatne informacji i treści.
  • Umożliwienie użytkownikom zamieszczenia odpłatnie informacji lub ogłoszeń.
  • Sprzedaż towarów lub usług.
  • Agregowanie treści lub produktów z innych serwisów.

Specjalizujemy się w tworzeniu portali i wortali tematycznych w pełni dostosowanych do Twoich potrzeb oraz przyszłych użytkowników.

Wybrane przykłady zrealizowanych wortali tematycznych:

linia