mapa strony       kontakt
inny wymiar internetu
linia

Pozycjonowanie stron www


Pozycjonowanie - Niskie opłaty. Wysokie pozycje!

Według wielu badań w Polsce, wyszukiwarka internetowa Google, to najczęściej odwiedzana strona www. Dla milionów internautów jest ona jedynym sposobem na poruszanie się po sieci. Nikt, komu zależy na dotarciu do internautów i ich pieniędzy nie może pozwolić sobie na nieobecność w tym miejscu. Jeśli zależy Ci na promocji w największej wyszukiwarce musisz zacząć pozycjonować swój serwis!

Czym jest pozycjonowanie? Najprościej rzecz ujmując, to najlepszy sposób na dotarcie do najwyższych pozycji w wyszukiwarce, a co za tym idzie klientów. Internauta wpisuje w okienku wyszukiwarki to czego szuka i jeżeli na Twojej stronie znajduje się ta informacja to link do niej powinien się znaleźć na pierwszej stronie w Google, dzięki czemu trafi właśnie na nią.

Jeszcze prościej czym jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie to:

 • pokonani konkurenci w wyścigu do klientów, a co za tym idzie to większy udział w rynku;
 • kilkukrotnie większa ilość osób, odwiedzających Twoją stronę i korzystających z Twojej oferty;
 • precyzyjne targetowanie, dzięki któremu trafiasz do klientów, którzy chcą kupić dokładnie to, co sprzedajesz, nie marnując niepotrzebnie pieniędzy na docieranie do nie zainteresowanych osób;
 • większa ilość zamówień, dzięki dotarciu do grupy osób, które same szukają Twoich produktów i usług;
 • strona internetowa, która przynosi dochód, a nie jest jedynie dodatkiem do działań marketingowych.

Biorąc pod uwagę liczbę stron internetowych i tylko kilka pierwszych pozycji, które są naprawdę istotne nie warto czekać ze zdobywaniem wyszukiwarki. Powierzając właśnie nam pozycjonowanie strony internetowej otrzymujesz gwarancje, że:

 • pomożemy Ci w wyborze właściwych słów kluczowych - takich, które zaowocują przede wszystkim dużą ilością zamówień, a nie jedynie dużą ilością wejść;
 • będziesz dokładnie wiedział za co płacisz - dzięki cotygodniowym raportom będziesz dysponował szczegółową wiedzą na temat pozycji, jaką zajmuje Twoja strona w wyszukiwarce;
 • udostępnimy Ci szczegółowe statystyki dotyczące skuteczności każdego ze słów, dzięki czemu będziesz mógł usunąć lub zmienić mało skuteczne słowa oraz testować nowe;
 • płacisz tylko za wymierne efekty, co daje pewność, że Twoja inwestycja jest w 100% bezpieczna;
 • Twoja strona www stanie się bardziej przyjazna dla wyszukiwarek, dzięki czemu będzie ładowała się szybciej, na co pozwala optymalizacja kodu, którą dla Ciebie wykonamy;
 • będziesz pewny, że docierasz ze swoją stroną do zdecydowanej większości osób poszukujących Twojej oferty w internecie.

Skontaktuj się z nami teraz i skorzystaj z niezwykłych możliwości, jakie oferuje pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach internetowych

Pozycjonowanie stron Szczecin

Siedziba naszej firmy znajduje się w Szczecinie.
Nasz adres: Szczecin ul. Letnia 5, telefon:. 0501 705 751, 91 88 77 935.

Aby uzyskać wycenę kosztów pozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google, prosimy o przesłanie do nas adresu strony oraz fraz do pozycjonowania email: ssi@ssi.com.pl.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług pozycjonowania stron zarówno lokalnie ze słowem Szczecin jak i na ogólnopolskie frazy.

Skuteczność pozycjonowania - osiągnięcia

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów, nie możemy ujawnić, jakie strony i na jakie słowa kluczowe pozycjonujemy. Jednakże możemy zapewnić iż, efektywnie i bardzo skutecznie pozycjonujemy frazy zarówno lokalne (ze słowem Szczecin) jak i ogólnopolskie.

Jeżeli trafiłeś na naszą stronę wpisując w Google pozycjonowanie stron Szczecin lub projektowanie stron Szczecin to możesz sam ocenić skuteczność naszych działań szczególnie na tle dość silnej konkurencji innych firm z tej branży. Jeżeli to nie jest dość przekonujące to proponujemy wpisać w wyszukiwarce frazę pobierowo gdzie na pierwszym miejscu znajduje się nasza strona www.pobierowo.com.pl.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony

Każda fraza jest wyceniana oddzielnie, koszt pozycjonowania jest uzależniony od wielu czynników, między innymi są to: popularność wybranej frazy, stopień trudności pozycjonowania tej frazy, średniej pozycji strony w danym okresie rozliczeniowym.

Opłaty za pozycjonowanie mają miejsce dopiero po wejściu strony do pierwszej 10 lub 20 wyników na wybraną frazę.

linia